Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul, hogy van az a mondat,...

Angolul, hogy van az a mondat, hogy, Ártatlanul megvádoltál". Hogy kell leírni, és hogy kell kimondani?

Figyelt kérdés

A minap megvádolt egy kínai srác,hogy én vittem el a cipőjét,aztán utólag kiderült,benthagyta a suliba, de nekem nagyon rosszúl esett,hogy mindenki előtt azt mondta,hogy én vittem el,mert én voltam csak akkor a közelben.


Nem tudok angolul csak egy-két szót és az online szótár pedig sok variációt ír,nem tudok elmenni rajta ,inkább ide tettem fel ezt a kérdést. Ma ő is ott lesz és szép szóval szeretném neki megmondani azt a két szóbol álló mondatot amit fentebb kérdeztem,hogy hogy van a mondat angolul és kimondani,hogy kell.


Elnézést az értetlenkedésemért.

Előre is köszönöm a választ.



2018. jún. 16. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
You accused my Butthead though I was innocent as the virgin lily.
2018. jún. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ket szoval eleg nehez. Az alabbi: megvadoltal, pedig artatlan voltam es most ezt te is tudod (mar).

You have accused me, yet I was innocent and now you know it too.

Ju hev ekjuzed mi, jet aj voz inoszent end nea ju no it tu.

2018. jún. 17. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
You accused me on ain't no grounds that I'd grabbed your sneakers. You're but a dork.
2018. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

isaura! Igy jo lesz:

You’re NOTHING but a dork.

Persze, isaura szoveget nyomod, ne lepodj meg ha kapsz egy kis jol kimert kinai taslit.

Talan legrovidebben:

You accused me for no reason.

Ju ekjuzed mi for no rizon.

2018. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megint tudatlan voltál. Nothing nélkül is jó.
2018. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Isaura, Szerinted.
2018. jún. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!