Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Corvinus nyelvvizsga szóbelijé...

Corvinus nyelvvizsga szóbelijén lehet az ott, a felkészülési idő alatt megírt jegyzetet használni? Csak néha bele-bele pillantani?

Figyelt kérdés

2018. jún. 23. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron győri vizsgahelyen csináltam Corvinus nyelvvizsgát szakmai német B2-öt.

Automatikusan mindenki eltette a táskájába a jegyzeteit amint bement. Annyi időd nincs h azt nézegesd, másrészt szerintem kizárt h engednék. Bár tény h senkise kérdezte meg h lehet-e, mert megse fordult a fejünkben. Azt javaslom hogy írj nekik e-mailt és kérdezd meg akár álnéven.

2018. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az otthon kidolgozott tételekre gondoltam, hanem ott van valamennyi idő egy vázlatot összedobni, ha megkaptuk a kérdést, vagy azonnal válaszolni kell?
2018. jún. 24. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Oh így már értem a kérdést.

Bementél kihuztad az összefoglalalandó szöveget és a témát. Ezt kb 6-10 percig kidolgozhattad papírra. Aztán elmondtad (belenézhettél a papírba, de ne olvasd fel). Viszont a szituációra nincs felkészülési idő. Kihuzod (miután az utóbbi kettőt elmondtad) elolvasod és mondják h szólj ha kezdhetik, ez kb 2 perc. :) Számomra ezek bőven elegek voltak.

2018. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt még hozzátenném, hogy a két feladatra összesen volt ennyi idő
2018. jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszodat 😊
2018. jún. 27. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!