Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga bizonyítvány?...

Nyelvvizsga bizonyítvány? Felvételi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy május 5.én voltam nyelvvizsgázni írásbeli origo német, azonban egy pont kellett a sikerességhez, amit megadtak fellebbezéssel. Azonban nagyon kockázatos, mert július 11ig fel kell töltenem a nyelvvizsga bizonyítvány adatait a felvi rendszerében, de nem tudom, hogy megérkezik-e az. Egy hét már eltelt az eredmény óta. Van esetleg valamilyen mód, hogy nekem a felvi plusz pontként, vagy esetleg tanúsítvánnyal elfogadja?

Nyelvvizsga miatt két évet hagytam ki egyetemböl és most végre sikerúlt, de bizonyítvány sajnos nem tudom, hogy meglesz-e. Valaki tudna nekem infót, vagy felvilágosítást adni bármiről is?

Nagyon köszönöm a segítségeteket! :)



#felvételi #Nyelvvizsgabizonyítvány.
2018. jún. 26. 11:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanúsítványról beszélünk? Ha a nyelvvizsgaközpont által kiadott igazolásról van szó, akkor azt nem tudják elfogadni. Az anyakönyvi és a bizonyítvány számát kéri a felvi.hu, ha az nincs meg, akkor fel sem engedi venni, tehát mindenképpen meg kell várnod ameddig kiállítják a bizonyítványodat.
2018. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!