Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanulhatnék otthon,...

Hogyan tanulhatnék otthon, egyedül, neten angolul?

Figyelt kérdés

Fontos lenne a sulihoz, nem vagyok erős angolos, nem is túl gyenge 4-es 3-mas, de nem akarok lemaradni a többi gyerektől.


Előre is köszi.



#internet #angol #tajulas
2018. jún. 27. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Pacsit! :D

Én most kezdtem itthon önszorgalomból angolozni, bár én azért inkább azt mondanám,hogy újrakezdtem.

2018. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el sorozatot/animét/filmeket angolul nézni. Mindegy, hogy mit, ami érdekel, akkor nem kötelességnek fogod fel a szótárazást, hanem érdekel hogy mi történik. Nagyon sok szófordulat is ragad rád, és a szövegértésed is sokkal jobb lesz. Ha szeretsz olvasni, az is jó.
2018. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én így tanultam meg angolul, most németezek, harry pottert olvasom németül + twitchet szoktam nézni. Ez a módszer akkor jó ha egy nagyon alap szint már megvan, és utána fontos hogy mindig a szintednél pont egy kicsivel nehezebb szöveg legyen, akkor a legjobb az elvezetesség/tanulás arány ami ahhoz szükséges hogy fenn tudd tartani. A nyelvtanuláshoz idő kell.
2018. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Uuuuuu.. nagyon szepen koszonom!! :)
2018. jún. 27. 20:03
 5/7 anonim válasza:

Youtube-n van egy sorozat az a neve, hogy Mind your language. Ird be a nevet plus season 1 episode 1 es kezd el nezni. Igaz, hogy regi sorozat de vicces es segit angolt tanulni, mert eleve arrol szol hogy egy Angliaba bevandorlokbol allo osztaly tanul angolul, szoval nem beszelnek tul gyorsan es sokszor el is magyarazzak mi mit jelent.

En kanadaban en elek es anyukamnak is ezt ajanlottam, hogy gyorsabban tanuljon meg angolul.

Sok sikert !!

2018. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2018. júl. 18. 15:25
 7/7 anonim válasza:

Nincs mit!

Most vettem eszre hogy kezd-et irtam kezdd helyet, elnezest kerek :)

2018. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!