Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz angolul normáli...

Mennyire nehéz angolul normálisan megtanulni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy általánosban németes voltam, középsuliban meg angolos, de elvesztegettem azt az időt, ezért nem vettek fel államis egyetemre. Munka mellett (rendes 8 órás munkarendben), saját magamnak mennyire nehéz angolul megtanulni? Magántanárt, nyelviskolát nem igazán szeretnék, mert a legtöbb aranyárban van.

2018. júl. 2. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Te vagy a legnagyobb akadálya az egyedül tanulásnak. Amikor hazamész, és azt mondod, ma elég sokat dolgoztam, majd holnap tanulok. Ma kissé fáj a fejem a náthától, majd holnap tanulok. Ma túlóráztam, majd holnap tanulok. Ma ittam két sört egy kollégával, majd holnap tanulok. És így tovább, végtelen sorban.


De egyébként heti 5 alkalommal 2-3 óra és két év.

2018. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Előző, ez a két év akkor igaz ha nulláról szeretne megtanulni. :D
2018. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nyugodtan jelentkezzen a december elsejei Cambridge Proficiency vizsgára, de november huszadikán feltétlenül kezdjen rá készülni.

(Te azt nézted ki a szövegből, hogy középsuliban meg angolos, én meg azt, hogy elvesztegettem azt az időt.)

2018. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én több mint 10 éve tanulok angolt, szinte az összes angol szintfelmérő teszten B2 felett teljesítek, van ahol hoztam a C2 szintet, begyakoroltam az összes nyelvtan témakört és tudok beszélni, viszont még így is úgy érzem hogy hátast fogok dobni a nyelvvizsgától, bár én majd csak október végén fogok. :) De f*sok ám rendesen!
2018. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!