Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ezt hogy kell lefordítani...

Ezt hogy kell lefordítani magyarra angolról?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem miért gondolja, hogy XY meleg.. ezt válaszolta:

I have seen it Attitudemagazine and other sources, that's why. He looks like to start with as well, just sayin', but that wouldn't be clarifying and official clue, but the most above mentioned it is accurate, whatsoever 🙂👍🌈💎



2018. júl. 6. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha lenne ehhez kontextus, talán ki tudnám bogozni, de igazából ennek így az égegyadta világon semmi értelme nincs, maszlag az egész.
2018. júl. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Vagyis most hogy még párszor elolvastam, valami olyasmit akar mondani talán, hogy

"Az Attitutemagazine-ban és más helyeken is olvasta, azért. Alapból úgy néz ki, bár slgfnaejkgae" a vége tényleg értelmetlen.

2018. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Todboy ***** válasza:
100%

Attitude magazinban és más forrásokban is láttam, hát ezért (gondolom azt, hogy meleg).

Meg a kinézetéről is lerí, csak mondom, habár igaz, hogy ez nem mindent kizáró, biztos nyom/jel. De amit fent említtettem az a biztos.

2018. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom
2018. júl. 7. 05:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!