Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo angol B2 szobelire csak...

Origo angol B2 szobelire csak azokra a kérdésekre kell tudni válaszolni amik a honlapon vannak?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy egy témakörben csak azokat kérdezik vagy azért nehezebbeket? (pl olyanokat amik az 1000 kérdés 1000 válaszban)

Mert akkor nem melyednek annyira bele ebbe a könyvbe:)

És még egy kérdés hogy szerintetek magantanar nélkül fel lehet rá jól készülni?



2018. júl. 6. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen nem csak azokra térnek ki, azok csak példakérdések. Egy nyelvvizsgán nem az a lényeg, hogy mennyire tudtad bemagolni otthon a témaköröket, hanem hogy meglepjenek kérdésekkel amikre ott helyben kell reagálnod valamit. Ez méri az igazi nyelvtudást. Na meg aztán némelyik témánál 2-3 kérdés volt, az nem egy nagy beszélgetés.


Ez teljesen a tudásodtol függ. Én voltam tanárnál, kellett, mert nem volt akkora tudásom és szorgalmam, barátnöm viszont felkészült magátol. Magadtol is megprobálhatsz, képeket le tudsz tölteni a netröl, témaköröket amugy is egyedül tanulnád, a szituáciot meg probáld meg egy ismerössel gyakorolni, tuti arra is vannak feladatok online.


Aztán sok sikert, nem kell ráparázni! :)

2018. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem csak azokat. Tőlem például megkérdezték minek a tiszteletére szól délben a harang.
2018. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2018. júl. 9. 14:27
 4/4 anonim válasza:
Nem, igazából a gépen vannak számozott kártyák, abból választanod kell. Be kell tudni mutatkozni pár mondatban, mint egy interjún lennél, te irányíthatod, hogy mit hozz szóba. De aztán jönnek kérdések, amikor kell tudni beszélgetni, és nem szabad tőlük megijedni. Én például magyarul sem tudtam volna állást foglalni, és megmondtam, hogy ezt nem tudom, de és vittem tovább a szálat. Aztán ugye ott van még a szituáció, illetve a kép. Magántanár nélkül? Ha használod minden nap/héten, akkor nem kell. Viszont mindenképp jó, ha valaki azt mondja neked, hogy jó vagy, mehetsz nem lesz gond, mert az egy olyan önbizalmat ad, hogy képes leszel sikeresen teljesíteni a vizsgát, mert hinni tudsz magadban. Tehát a külső megerősítés fontos. Akár egy origos felkészítő is jó, van nekik két napos felkészítőjük, ami nagyon hasznos. Ha ott úgy érzed nem megy, akkor kicsit készülj még rá, és utána próbáld meg. :)
2018. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!