Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleeményetek a Korean...

Mi a véleeményetek a Korean From Zero tankönyvről?

Figyelt kérdés
Objektív véleményekre lennék kíváncsi elsősorban olyan emberektől, akik már használták ezt a könyvet és ismernek más könyveket is, amelyek a koreai nyelv tanulására szolgálnak.

2018. júl. 8. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Emberedre találtál:D én nemsoká kivégzem az első részét, 4 leckém maradt hátra.

Elmondom az előnyeit, és a hátrányait is.

Előnyök:

Az 1. Rész ingyen pdfben letölthető. Minden könyvhöz van hanganyag, és minden mondatot, szavat meg tudsz hallgatni, ami nagyon nagyon fontos. Szerintem a könyv felépítése nagyon jó, és érthető, én imádok belőle tanulni. Minden lecke végén vannak feladatok gyakorlásnak, ehhez pedig a tk végén megoldókulcs is található.


Hátrányok:

Sajnos beleütköztem néhány hibába, elírásba, és ezt mások is mondták, amikor egy könyvrendelős oldalon néztem, de nem kell megijedni, ezekből nincsen sok. Azonban. Ha figyelsz, akkor észreveszed józan paraszti ésszel, és nem hátráltatnak a tanulásban.

Ettől eltekintve egyébként elég jó értékeléseket kapott a könyv az ilyen oldalakon.


Ha van bármi kérdésed ezzel kapcsolatban nyugodtan írj! ^^ nagyon tudom ajánlani ezt a könyvet.

Én abban a gondban szenvedek, hogy nem tudom mitévő legyek ha befejeztem. Megrendeljem a kövi részét, vagy Talk To Me In Koreant rendeljek... A második részét is sokan dícsérik, és nagyon szeretem a felépítését, de abban is mondtak egy két hibát, ami nem is lenne olyan nagy baj, de a TTMIK-val is nagyon szemezgetek... Mondjuk azt nem tudom, hogy ahoz van e hanganyag ugyan így... Majd kitalálom😂

Sorry a hosszúságért😅

2018. júl. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!