Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki ezt a kicsi szöveget...

Valaki ezt a kicsi szöveget le4fordítaná franciára?

Figyelt kérdés

3 éves voltam, mikor beírattak az óvodába. Nagyon izgatott voltam, hogy milyen lesz az első nap. Mikor megérkeztünk egy picit megijedtem a többi gyerektől, de oda mentem hozzájuk és együtt játszottunk. Később kimentünk az udvarra. Én meg egy másik kislány megrohantuk a csúszdát. Annyira beleéltük magunkat a játékba, hogy nem figyeltünk oda semmire. Egyszer csak leestem róla. Azt vettem észre, hogy nagyon fáj a kisujjam és nem tudom megmozdítani. El mkezdtem ordítani. És odaszaladtunk az óvó nénihez.Este mikor már otthon voltam bekötött ujjal, mondtam anyáéknak, hogy soha többé nem fogok oda visszamenni. De nem így lett.


Ha valaki ezt lefordítaná azt nagyon megköszönném!!



2018. júl. 9. 16:53
 1/4 anonim válasza:
40%
Ott van a google fordito
2018. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
J'avais 3 ans quand on m'a emmené à l'école maternelle. J'étais très excité à propos de ce que serait le premier jour. Quand nous sommes arrivés, j'avais peur des autres enfants, mais je suis allé là-bas et nous avons joué ensemble. Plus tard, nous sommes sortis dans la cour. Moi et une autre fille sommes allés à la glissoire. Nous étions si enthousiastes au sujet du jeu que nous n'avons rien remarqué. Je suis soudainement tombé. J'ai remarqué que mon auriculaire était très blessé et je ne pouvais pas le bouger. J'ai commencé à crier. Et nous sommes courus à la maîtresse. Quand j'étais chez moi avec mon doigt enveloppé dans un linge, j'ai dit à ma mère que je ne retournerais jamais là-bas. Mais ce n'était pas le cas.
2018. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

Bocsánat, nem figyeltem eléggé, hoyg valószínűleg lány az, akivel ezek a dolgok történtek (ezt érdemes megemlítened máskor, ha ilyen fordítási kérésed van), ebben az esetben így hangzik:

J'avais 3 ans quand on m'a emmenée à l'école maternelle. J'étais très excité à propos de ce que serait le premier jour. Quand nous sommes arrivés, j'avais peur des autres enfants, mais je suis allée là-bas et nous avons joué ensemble. Plus tard, nous sommes sortis dans la cour. Moi et une autre fille sommes allées à la glissoire. Nous étions si enthousiastes au sujet du jeu que nous n'avons rien remarqué. Je suis soudainement tombée. J'ai remarqué que mon auriculaire était très blessé et je ne pouvais pas le bouger. J'ai commencé à crier. Et nous avons couru chez la maîtresse. Quand j'étais chez moi avec mon doigt enveloppé dans un linge, j'ai dit à ma mère que je ne retournerai jamais là-bas. Mais ce n'était pas le cas.

2018. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35%
2-3 egy pár hibát leszámítva elmegy a szöveged
2018. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!