Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sok lesz? Ha nem akkor milyen...

Sok lesz? Ha nem akkor milyen könyvből ajánlott elkezdeni az oroszt?

Figyelt kérdés
Angolul tanulok az iskolába 7.éve és szeptemberből franciát is fogok tanulni. Most elkezdtem oroszt tanulni csak úgy mert unatkoztam és megtetszett a nyelv. Szerintetek bírni fogom szeptembertől az iskola mellett? (Eddig mindig volt időm suli után.)

2018. júl. 10. 13:42
 1/4 anonim válasza:
0%
Mi a fenének az orosz? 😂😂
2018. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert tetszik a nyelv. És érdekel. A második kedvenc nyelvem az orosz(Az első a magyar) és azt gondolom, hogy mégis tudni kéne, hogy mit hallgatok, legalább nagyjából. Szerintem jó a hangzása és különleges nyelv. Az iskolába is arra mentem volna, csak nem volt meg a 10 fő (38-ból😢) csak 6.
2018. júl. 12. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát oroszból két könyv elterjedt, a Sag za sagom és a Kljucs. Komolyabb tapasztalatom az előbbiről van, ebből tanulok a suliban, a Kljucsot csak tanfolyamról ismerem, de nagyon nem jött be:$ nem volt meg a kellő alap tudásom hozzá (csak oroszul magyaráz), szerintem nem való teljesen kezdőnek, nagyon frusztráló és fárasztó, ha még a feladatot sem érti az ember. Olyan A2-es szinttől már lehet, hogy megéri használni.

A Sag za sagom szerintem jó könyv, nagyon szerettem a kezdőknek való kötetét.

Viszont:

Három nyelvet tanulni egyszerre nagyon húzós, (pláne egy keményebb középiskolában). Nem hiszem, hogy annyi időd jutna rájuk, amennyi a rendes tempójú fejlődéshez kéne és ez könnyen elveheti a kedvedet az egésztől. Inkább koncentrálj erősebben kettőre, a harmadikkal csak akkor foglalkozz, ha kényelmesen ráérsz.

2018. júl. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. júl. 13. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!