Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ebben a német levélben én...

Ebben a német levélben én kérek ajánlatot vagy én adok ajánlatot a német cégnek?

Figyelt kérdés

Sie sind Erika/Tibor Tolnai, Eingentümer(in) eines Konferenzhotels in Nordungarn. Eine deutsche Firma aus der Bankenbranche möchte ihre nächste dreitätige Konferenz (120 Teilnehmer) im Frühling wieder in Ihrem Hotel veranstalten, und sie hat Sie um ein Angebot gebeten. Schreiben Sie an Frau Inge Meyer eine E-mail, in der Sie


-sich für ihr Vertrauen bedanken

- ihr die neuen Dienstleistungen, technische Ausrüstung und/bzw. Rahmenprogramme des Hotels samt Preisen vorstellen.

...


Most kezdtem el írni a leveleket, és sajna van ami még nem egyértelmű. Köszönöm!


2018. júl. 14. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Te, mivel te vagy a "házigazda", vagy mi a francnak nevezem magyarul :D
2018. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tessék?
2018. júl. 14. 19:33
 3/4 A kérdező kommentje:
Kérdezem, hogy én kérek, vagy én adok ajánlatot. Erre a válasz: "Te!" Oké. Nagy segitség volt :)
2018. júl. 14. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

sie hat Sie um ein Angebot gebeten

ők kértek ajánlatot Öntöl


Továbbá te vagy a hotel tulajdonosa, ők akarnak konferenciát tartani stb. szóval a szituáció elég egyértelmű - az első válaszoló is ezt írta.

2018. júl. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!