Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy készüljek fel középfokú...

Hogy készüljek fel középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Hali mit ajánlottok?
2018. júl. 15. 11:03
 1/2 anonim válasza:

Szia! Én jövő hónapban fogok nyelvvizsgázni. Mi először kerestünk egy jó angol tanárt. (Ajánlották) Megbeszéltük vele, hogy nyelvvizsgázni szeretnék középfokon angolból és, hogy készítsen fel. Felajánlott néhány nyelvvizsgát (euroexam, ecl, bme). Én kiválasztottam, hogy nekem melyik a legszimpibb és azzal dolgoztunk. Először alapfokú feladatsorokat, aztán középfokút oldottam még (nyilván a fok hónapok után változott csak). Egyre feljebb és feljebb jutottam, mígnem azt mondta, hogy készülünk az augusztusi nyelvvizsgára, látja, hogy sokat fejlődtem és, hogy készen lennék egy sikeres nyelvvizsga letételéhez. Nekem pár nap múlva lesz egy próbanyelvvizsgám, ami konkrétan ugyanolyan, mint egy rendes vizsga. Speaking, listening, reading, stb.

Én ajánlom figyelmedbe a 1000 questions 1000 answers-t és a Twenty but one-t. Ezek a szóbeli tételek kidolgozásához nagy segítségedre lehetnek.

Remélem, tudtam neked segíteni ezzel!☺

2018. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mennyi ido alatt keszultel?
2018. júl. 16. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!