Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Magyarországon van bármilyen...

Magyarországon van bármilyen lehetőség albán nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Sajnos sem tanfolyamot, sem magántanárt nem találtam sehol:( egyelőre angolul tanulgatom az interneten, illetve próbálom beszerezni Schütz István albán nyelvkönyvét (tudtommal ez az egyetlen magyar nyelvű tankönyv).

Bármilyen tapasztalatot, segítséget szívesen fogadok 😊 köszönöm előre is!



2018. júl. 20. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Össze kell jönni egy albán pékségben dolgozó albánnal :) Én egyszer lefeküdtem egy albán félvér csajjal, őt szívesen ajánlaná,! :)
2018. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de sajnos én is lány vagyok :D
2018. júl. 20. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Manapság ez már nem lehet akadály! :) Amúgy miért akarsz pont albánul tanulni?
2018. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kultúra és az emberek miatt, háromszor voltam eddig Albániában és nagyon megfogott az a nyugodt, barátságos hangulat, ami ott volt. Persze tudom, hogy nem egy tökéletes ország, komoly hibái is vannak, de hát hol nem?:/

Egyszerűen nagyon megtetszett a nyelv is, plusz kihívás számomra, hogy ritka és semmire sem hasonlít :)

2018. júl. 20. 23:16
 5/7 A kérdező kommentje:

*hol nincsenek

Elnézést, kissé bénán fogalmaztam :)

2018. júl. 20. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel a nyelv. Elkezdtem albán zenéket hallgatni.
2018. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy neked is tetszik :)
2018. aug. 28. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!