Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Némethné Hock Ildikótól a...

Némethné Hock Ildikótól a Társalgás, szituációk, képleírások, és hallás utáni szövegértés angolul című könyvének a CD mellékletét keresem. ?

Figyelt kérdés

... de sajnos nem találtam meg, sem otthon, sem az interneten. Ha esetleg valakinek megvan, meg tudná velem osztani?

a könyv: [link]



2018. júl. 21. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem megvan ez a könyv már évek óta, de nem volt hozzá CD.
2018. júl. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor honnan érted el a hanganyagot? Vagy a listeningel nem foglalkoztál?

Nekem adtak hozzá, de természetesen amikor sürgősen kellene, akkor nincs meg. :( (a lexikáról rendeltem)

2018. júl. 21. 17:10
 3/6 anonim ***** válasza:
A tanárnő rendelte nekünk a könyvet, neki volt csak CD. Mindig órán csináltuk a hanganyagot.
2018. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, akkor valószínűleg iskolai kiadványt rendeltek, amihez csak egy CD jár (vagy valami ilyesmi).

Csak itt az a gond, hogy én vagyok a tanárbá. =D

Na mindegy, csinálok egy nagytakarítást, hátha meglesz.

2018. júl. 22. 11:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a Lexika honlapjáról regisztrálás után letölthető a hanganyag. Sok sikert! Egy kolléganő. :)
2018. júl. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de sajnos siker nem volt :(

Legtöbb esetben valóban letölthetővé teszik a hanganyagot is, de itt csak a hanganyag írásos verziója és plusz képanyag tölthető le.

...szétnézek még a suliban is...

2018. júl. 23. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!