Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az angol sm rövidít...

Mit jelent az angol sm rövidítés? (Ilyen baráti, rokoni, jó ismerősi viszonyban)

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki írná, hogy miért nem kérdezem meg tőle, azért, mert nem nekem írták, csak láttam.

2018. júl. 23. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

so much

social media

sex machine

vagy esetleg sadomasochism

2018. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Todboy ***** válasza:
100%

Írhatnál szövegkörnyezetet is hozzá. Ha valaki ennyiből kitalálja, hogy a 223-ból melyikre gondolsz annak adok egy kekszet. [link]


[link]

Első válaszoló, látom te is urbandictionary-n próbálkoztál. :D

2018. júl. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sclerosis multiplex. De lehet, hogy csak túl sok dr. House-t neztem
2018. júl. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Ment a zöld kéz mindenkinek. 2-es köszönöm, te voltál a leghasznosabb😊 De az első is az volt. 3-as az biztos, h nem, de az sm rövidítés jelentésére nekem azt dobta fel a Google csak😂de neked is ment a zöld kéz:)
2018. júl. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!