Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a véleményetek az IELTS, a...

Mi a véleményetek az IELTS, a Toefl és a Cambridge Assesment nyelvvizsgákról? Melyik leghasznosabb Nagy-Britanniai tovább tanuláshoz?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a Cambridge-t azért ajánlom, mert nem avul el mint a TOEFL. Általában Angliában elfogadják, de például Hollandiában is. Tájékozódj először az adott egyetem honlapján milyen elvárásaik vannak. Ha nem találod egyértelműnek az információkat vagy elakadsz, nyugodtan írj nekik e-mailt.
2018. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Lehetőleg ne akarj ennyi önállósággal tovább tanulni
2018. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Tájékozódj először az adott egyetem honlapján milyen elvárásaik vannak"

Valahogy így.

2018. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Megjegyezném az érvényességre, hogy az IELTS is úgy foglal állást, hogy:

Results validity period

Organisations will not usually accept a Test Report Form that is more than two years old unless you provide evidence that you have actively maintained or tried to improve your English since taking the test. The IELTS Test Partners cannot confirm the validity of test results that are more than two years old.

2018. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt az angol felsőoktatási tájékoztató, mindegyiket elfogadják. Sok sikert.

[link]

2018. nov. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!