Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol C1 nyelvvizsga! Melyiket...

Angol C1 nyelvvizsga! Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Teljesen tanácstalan vagyok, rengeteg oldalon nézelődtem, fogalmam sincs melyiket kéne letennem.


A lényeg az lenne, hogy ne évüljön el, és ha nemzetközileg is elismert lenne valamilyen szinten, az se lenne rossz.


Cambridge szintűt azért nem tudnék még letenni, tehát annál könnyebbre gondoltam.


ECL, Euroexam, Origo..ezeket nézegettem eddig, de mindenhol mást mondanak.


Segítsetek! Szerintetek? Milyen tapasztalataitok vannak?


Köszönöm szépen!!



2018. júl. 29. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Nézd meg a LanguageCertet. Szerintem egész teljesíthető, de emberfüggőek a vizsgák.
2018. júl. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Osztom az előző véleményét. Ha nem akarsz nagyon bizonyítani magadnak és csak a bizonyítvány a cél akkor LanguageCert.
2018. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

Én ECL-en voltam tavaly felsőfokún, meg még pár éve középfokún is. Szerintem korrektek voltak a feladatok, szóbelin is normálisak voltak, szóval én meg voltam vele elégedve.


A párom és a testvérem viszont euroexamen voltak, nekik az is bejött.


Viszont az Origórol csak rosszat hallottam, én azt a helyedben annyira nem erőltetném :/

2018. júl. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az Origó volt a legkönnyebb eddig. Minden részfeladatom 90% felett lett. A szóbeli is jó hangulatban telt.
2018. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Origón voltam, bár középen, de teljesen jó élményként maradt meg, rendesek, aranyosak voltak. Szóbeli előtt halálra izgultam magam, de a vizsgáztató olyan kedves volt, hogy teljesen megnyugodtam. Egy ismerősöm is itt közepezett, és neki is jók a tapasztalatai.

Bocsi hogy kicsit off, csak azért írtam, hogy ellensúlyozzam azt a válaszolót, aki csak rosszat hallott eddig róluk.


Amúgy amennyire tudom, az Origo, Euroexam nem elfogadott nemzetközileg. A TELC-et nem írtad a kérdésedben, de az ha jól tudom, nemzetközileg elfogadottabb. Sokan nehéznek tartják, sok nyelvtan van benne, de akinek ez nem probléma az erre is azt mondja, könnyű.

2018. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!