Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mostanában kinéztem magamnak...

Namelessgirl kérdése:

Mostanában kinéztem magamnak a Tatabányai Eötvös József gimnáziumot, tudnátok válaszolni néhány kérdésemre ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha suli keresésről van szó nagyon elveszett vagyok és nagyon örülnék ha valaki lenne hajlandó segíteni nekem. Valaki aki oda jár/járt, jó iskola? Megéri odamenni? Mert valahol azt olvasom hogy rossz valahol pedig azt hogy csodás. És a kollégium milyen? És hogy kell fizetni akár a suliért vagy a koliért? Előre köszönöm ha valaki válaszol!

2018. aug. 5. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Eötvös Tatán van.
2018. aug. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat figyelmetlen voltam ^^ De a kérdésem ettől még nem változik
2018. aug. 5. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Eotvosos vagyok. Nagyon nagyon szeretem a sulit. Szerintem megéri. A környéken a legjobb. 1-2 tanár kivételével mindenki normális, kedves,aranyos, segítőkész. Úgy gondolom a közösség is jó.

A koleszról nem tudok sokat, mert helyi vagyok, így nem ott lakom.

[link]

A honlapon elég sok info van, nézd át. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan.

17/L

2018. aug. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nézni fogom az oldalt!
2018. aug. 5. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
A legrosszabb Gimnázium Tatán. Oda csak drogos, bunkó emberek járnak, akik nagy Elitnek hiszik magukat.
2018. aug. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Nem vettek fel mi? :D
2018. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne higgy azoknak akik azzal az indokkal szólják le az Eötvöst hogy sok a drogos. Nem is igaz és nem is számít. A suli jó, kedvesek az emberek.
2018. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Kedves 6. válaszoló! Nem az, hogy nem vettek fel, csupán csak tényeket közöltem. Egyébként sem az Eötvösbe jelentkeztem.
2018. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!