Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha végigviszem a doulingo-t...

Ha végigviszem a doulingo-t akkor elérhetek középfokra angolból?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az csak egy játék. Túl van tolva. Szerintem sok hiba is van benne és kb. isőpocsékolás. Végigtoltam az angolt, nem távolról szidom. Megcsináltam. Kár volt. Inkább tanulni kellett volna.
2018. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Abszolút. Ne értsd félre, a Duolingo nem fog sokat segíteni benne, de nem is akadályoz meg benne, hogy attól függetlenül elérj középfokra.
2018. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elérhetsz de nem a Doulingonak köszönhetően hanem mert (remélhetőleg) tanultál rendesen akár tanárral is.
2018. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Én tanultam pár évig suliban angolt, aztán pár év kihagyás után kezdtem el a duolingot, na birtam egy hétig, mert annyira alap és agyonismételgetős volt benne minden, hogy úgy éreztem semerre sem haladok vele. Inkább nézz feliratos filmeket, azzal is többet érsz :)
2018. aug. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!