Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » "Diplomamentőnek" Origó, Telc...

K.kérdező kérdése:

"Diplomamentőnek" Origó, Telc vagy Euroexam nyelvvizsgát ajánljátok angol nyelvből?

Figyelt kérdés

2018. aug. 6. 10:26
 1/6 anonim válasza:
Én euroexamot csináltam , elvileg az a legkorrrektebb, de hát kinek melyik részek mennek a legjobban . Nézd meg a különböző követelményeket , elég sok eltérés van a különböző vizsgak között.
2018. aug. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Origo kétnyelvű (tehát fordítás is van benne, szóval magyarul is jól kell tudni fogalmazni), a TELC nyelvtanos, sokan emiatt nehéznek tartják, az Euróról nem sokat tudok, annak ellenére, hogy eredetileg arra akartam menni (végül Origo lett belőle), de abban "nincs" nyelvtan, és egynyelvű.

Attól függ, neked mi megy jól. Nézd meg a honlapjukon, hogy milyen feladatok vannak.

2018. aug. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek kozul allitolag az Origo a legkonnyebb.
2018. aug. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kösz
2018. szept. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 8. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Origo


(v. "Telc")

2018. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!