Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsga szóbeli...

Origó nyelvvizsga szóbeli időpont változtatás?

Figyelt kérdés
Ha az adott szóbeli vizsgaidőpont pl szept. 1 és szept. 12 közé esik, akkor kérhetem, hogy csak az utolsó 3 nap valamelyikére osszanak be? Volt már valakinek ilyen?

2018. aug. 6. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, az az időszak azért van, mert az ország városaiban levő vizsgahelyek döntik el, hogy hol melyik nap lesz a szóbeli. E mailben fogják küldeni, hogy melyik nap hány órakor kell menned és nem tudsz rajta változtatni.
2018. aug. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztálytársamnak volt hasonló esete hogy nem tudott megjelenni a szóbelin pl egy időpont mondjuk 10-18-ig és volt egy xy város ahol 10-11 rendezték ezt meg az írásbelire el tudott menni 10.-én de a szóbelire sajnos nem és úgy oldották meg neki hogy át kellett mennie abba a városba ahol a szóbelit tegyük fel neki 17 lett volna jó akkor rendezték, de fel kellett hívnia az illetékeseket ezt azért írom le hogyha neked nem lenne probléma mondjuk 150 km utazni ezért akkor ez lehet egy megoldás neki Pestre kellett felmennie.
2018. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! #2 osztálytársadnak ez az eset az Origónál volt, ugye?
2018. aug. 7. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Hát ezt nem tudom pontosan megmondani de azt tudom hogy németből nyelvvizsgázott de gondolom ugye a pénz miatt bármit lehetséges megoldani.
2018. aug. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!