Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért rekedtem meg a tanulàsba...

Miért rekedtem meg a tanulàsban? (nèmet)

Figyelt kérdés

Jelenleg B1-es szinten vagyok ősszel szeretném megcsinalni a közèpfokùt. Minden nap foglalkozom a nyelvvel filmeket/videòkat nèzek, chatelek, olvasok stb. De ùgy èrzem nem fejlődök semmit mert amikor neki ülök egy nyelvvizsgas feladatsornak ràjövök hogy konkrètan alig èrtek belőle valamit nagyon gyatràn sikerülnek.

Mit tegyek? Hogyan èrjem el a B2-es szintet?

17



2018. aug. 13. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, a nyelvvvizsga feladatsor egy rakat szar.


Svájcban élek 1,5 éve napi szinten beszélem a Hochot meg megértek kb. mindent, de poénból belenéztem egy B2-es tesztsorozatba és WTF?

Merthogy a C-s engedélyhez kell a B2 nyelvvizsga... :D Vicces lesz a dolog.


Csinálj sok tesztsorozatot, hogy szokd, de hacsak nem valami szuper témát kapsz, akkor bxhatod.

2018. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez bíztató😂
2018. aug. 15. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj mellette konkrét szavakat, amik később pl olvasas közben rögzülnek.

Illetve nézd át a nyelvtan szabályokat és menni fog:)

2018. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!