Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki adott már be nyelvvizsga...

Aki adott már be nyelvvizsga visszatérítési kérelmet, az kapott róla valami papírt, hogy megkapták a kérelmet a nyugdíjfolyósítónál? Vagy csak simán elutalták a pénzt?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telt mire utalták a pénzt?

2018. aug. 15. 11:28
 1/3 anonim válasza:
Én már 2 hónapja beadtam a kérelmet és még semmilyen válasz nem érkezett.
2018. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elvileg 30 nap, míg elbírálják és utána 13 napon belül utalnak. Nektek végül mennyi idő volt?

Olyan hülyén van megoldva egyébként, mert sehol nem látni az ügyfélkapun, hogy egyáltalán beadtuk a kérvényt és e-mail sem jött róla.

2020. jan. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan itt választ nem kaptam, ellenben valami elképesztően gyorsan utaltak. Gyakorlatilag az ügyfélkapun benyújtott kérelem után 1 héttel a számlán volt a pénz. Ezt nevezem!
2020. febr. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!