Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti milyen ruhában mentetek...

Ti milyen ruhában mentetek nyelvvizsgázni nyáron?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ing, sötét farmer.
2018. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha csak rövidujjú fehér ingem van, akkor elég ha egy fekete pólót veszek fel, vagy inkább vegyem fel az öltönyt inggel?
2018. aug. 17. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A rövidujjú fehér ing pont jó, nehogy már többre tartsd a fekete pólót...
2018. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Jo a rovidujju ing:)

En lany vagyok, feher haromnegyedes ujju ingben es fekete szoknyaban, fekete magassarku szandalban megyek.

Tavaly is voltam mas nyelvbol, akkor is igy voltam. Hat van aki koktelruhaban, van aki farmer+adidas cipo+piros polo.... hat valtozo.

Szerintem a vizsgaztatokat ennyivel meg lehet tisztelni, illetve a fehér ing, fekete nadraggal nem lohetsz melle:)

Fontos milyen benyomast keltesz valakin.

2018. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Rövidnadrág, póló. Külsőre nem kapsz pontot szóval menj abba amiben kényelmesen érzed magad és nem sülsz meg.
2018. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Persze, kényelmesnek kell lennie az, amit viselsz, de nagyon sokat számít az első benyomás. Ha bemész trógeröltözékben, televarrva és piercingekkel és feltűnőre festett hajjal, akkor máris lehúzod az eredményed. Ez szimpla emberi dolog, megtiszteljük, hogy mindenkit végighallgatnak, stb. De egy állásinterjún és felvételin is így kéne öltözni.
2018. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!