Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Francia Intézet nyelvtanfolyam...

Francia Intézet nyelvtanfolyamairól kérnék véleményeket! Tényleg ez a legjobb Bp-n? Miért?

Figyelt kérdés

Eddig katedra, euro stb nyelvsulik oldalait néztem, meg véleményeket és hát eléggé elkeseredtem mert mindegyikről hallani (ugyanazokat a) szarokat. Pl igénytelen környezet, rossz tanár - tanárfüggő, húzzák a tanfolyamok indulási idejét akár több hónappal is stb. Na szóval ennél is fennállnak ezek?

Én pedig 0-án állok franciából, teljesen új nyelvként kezdeném el és ennél a Francia intézetnél így emiatt az ijesztett meg hogy a tanórák nyelve francia. Na most az kezdő szintnél így hogy? :D



2018. aug. 24. 14:00
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia, nem tudom elkéstem-e a válasszal, ha igen, elnézést. Én egy Bilingue, azaz kétnyelvű tanfolyamra jártam, hetente egyszer, pénteken. Az órák kb 2 óráig tartottak, a tanárnő néha késett 5-10 percet, és elég szétszórt volt meg elejtett néhány kellemetlen megjegyzést, de ennek ellenére egy tündér volt, és elég jól tanított. A csapat fantasztikus volt, az órák mindig nagyon jó hangulatban teltek, mai napig összejárunk, szóval egy egész baráti társaság alakult ki, ezért már megéri odamenni. De visszatérve a tanításra, egész jól megtanultam írni franciául, mert én úgy mentem oda, hogy eleve tudtam beszélni-olvasni folyékonyan, csak a helyesíráson kellett javítani. Összefoglalva szerintem mindenképp próbáld ki! Nem tudom mennyi a kereted, de nekem 10 alkalom volt 32.000 Ft, ami alkalmanként 3200, ennyit simán fizetsz 1 óra magántanárra. Csak ajánlani tudom, hidd el nem fogod megbánni! Amit még fontos tudni, hogy a beiratkozással automatikusan kapsz egy IF (Institut Français) passt, amivel ingyen részt vehetsz az összes programon és a könyvtárból is kölcsönözhetsz, amit csak szeretnél. Mellesleg a könyvtárat egyébként is ajánlom, csoda panoráma a Dunára, Országházra, Lánchídra, vannak asztalok, fotelek, free wifi, szóval tanulásra is király hely!

Hajrá! Írj, ha végül odamész!

16/L

2019. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!