Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo angol b2-es írásbeli?

Origo angol b2-es írásbeli?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt valaki mostanában origo b2-es angol írásbelin? Mesélnétek róla,hogy miből áll ésmilyen volt?

2018. aug. 24. 23:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, felkészülés nélkül is 95% lett nekem. A writing a legkönnyebb, még valaszthatsz is 2 téma közül, a reading is nagyon egyszerű, és a neten fent van egy minta az alapján gyakorolhatsz.
2018. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszerunek egyszeru. Nagyon sokan annak mondjak.

Nem akarsz esetleg kicsit nivosabb, nemzetkozileg is elismert vizsgat tenni?

En peldaul Telcen voltam. Keszultem ra igaz (egy nyelvvizsga, azert legyen olyan szintu, amire kell is!), de nagyon jo eredmenyem lett elsore is.

Tobb nemzetkozileg elismert vizsga van, nezd meg oket ha gondolod:) sok sikert!

2018. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A Telc a legkönnyebb, mindenki azt mondja, úgyhogy az Origót nem kell leszólni. Egyébként meg mindegyik ugyanolyan szintű, csak így kaphatta meg mindkettő az akkreditációt.
2018. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"hogy miből áll"


Ennek ne itt akarj utánanézni, hanem hivatalos forrásban, mert lehet, hogy itt nem kerül minden része szóba.

2018. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van egy alapfokú nyelvvizsgám amit origon csináltam,illetve neki futottam a középfokúnak,origon szóbeliztem és telcen írásbeliztem. Csak a szóbeli sikerült. Ezért gondolkodtam,hogy az írásbelit is origon csinálom meg
2018. aug. 26. 11:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is sokat gyakoroltam az írásbelire és nem volt könnyű de nehéznek sem éreztem szóval nagyon meglepett,hogy nem sikerült. Origo középfokú írásbeliről meg csak annyit tudok,amennyit olvastam
2018. aug. 26. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!