Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A budapesti Olasz Intézetben...

A budapesti Olasz Intézetben (Bródy Sándor utca) vagy a Studio Italia (Radnóti Miklós utca) nyelviskolában érdemesebb olaszt tanulni csoportos nyelvtanfolyamon?

Figyelt kérdés

2018. aug. 31. 04:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Vlmint melyik az olcsóbb?
2018. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az Olasz Intézetben milyenek

a tanárok?

2018. szept. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csak a Studio Italia-val kapcsolatban tudok nyilatkozni. Eddig még egyik tanfolyamára sem sikerült beiratkoznom,amelyikre valójában szerettem volna. Első körben jelentkeztem egyéni tanfolyamra, be is hívtak egy szóbeli nyelvi tesztre majd napokkal később közölték,hogy nincs szabad tanár és nem tudják mikor lesz. Beosztottak egy csoportos tanfolyamra, amit 1 alkalom után otthagytam,mert a szintje nem igazán az volt amit hirdettek. Majd indult egy B2-s szintű kommunikációs tanfolyam, ami max A2-nek felelt meg, de azt végig csináltam mert a tanár amúgy jó volt (anyanyelvi) és igyekezett interaktívan tartani az órát. Később jelentkeztem egy vizsgafelkészítő tanfolyamra ami aztán sajnos el sem indult.
2019. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!