Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 év alatt sikerülhet letennem...

3 év alatt sikerülhet letennem egy szakmai nyelvvizsgát gazdaságiból angol nyelven?

Figyelt kérdés
A gimis évemből még van 3 évem (5 éves). Tudom, hogy későbbiekben gazdasági szakirányban szeretnék menni. Végzős évemre szeretnék egy emelt angol érettségit későbbiekben egy felsőfokú angol nyelvvizsgát. Viszont dobna rajta ha már lenne addigra egy szakmai nyelvviszgám. Tehát 3 év alatt sikerülhet letennem ha rendszeresen foglalkozom vele és esetlegesen tanárhoz is járok?

2018. szept. 6. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen foglalkozol vele, akkor maximum egy év.
2018. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a gazdasági németet 1 hónap tanulással csináltam meg, pedig addigra nagyon gyenge lett a németem, 4 éve nem használtam. Csak a típusfeladatokat kell begyakorolni. Egyébként a Zöld út talán a legkönnyebb, középfokú angol nyelvtudással biztosan neked is menni fog. Érdemes megcsinálni előre a nyelvvizsgát, sokan ezen csúsznak el.
2018. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Milyen könyvekből lenne érdemes tanulni? Vagy esetleg internetes oldalról?
2018. szept. 8. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!