Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Diplomamentősök! A forrástárbó...

Diplomamentősök! A forrástárból letölthető regisztrációs nyilatkozattal pontosan mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Nyomtassam ki, írjam alá, majd a scannelt példányt töltsem fel a pályázati felületre? Vagy - ahogy a dokumentumban is írják - küldjem el postán a pályázatkezelő címére? Vagy mindkettőt meg kell csinálni? Nem egyértelmű, és a segédletben sem nagyon tisztázzák a dolgot...

2018. szept. 12. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég bescannelni ?
2018. szept. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Én mindkettőt megtettem már rég, de még mindig ugyanaz a szöveg fogad forástárba belépéskor, hogy "Nincs érvényes regisztrációs nyilatkozata". Emailben is rákérdeztem, de nincs válasz. Ha megtudok valamit, megírom
2018. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen, én is írtam már emailt a problémával kapcsolatban még 3 napja, de semmi válasz. Maximum én is megteszem mindkettőt; elpostázom és fel is töltöm, abból nem lehet baj...
2018. szept. 13. 08:34
 4/7 anonim ***** válasza:

:( Jó lenne már valamit tudni a pályázatokról is. De úgy néz ki várhatunk még egy darabig.


De neked még nincs véglegesítve? Mert úgy tudom, hogy ha igen, akkor már nem tudsz pluszban feltölteni/változtatni semmit.

Nekem is kimaradt véletlenül egy dokumentum,de utólag már nem sikerült feltölteni.

2018. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még nem véglegesítettem, pont azért mert nem tudtam hogy a regisztrációs nyilatkozattal mi a pontos teendő. De van még más problémám is a pályázati felülettel kapcsolatban, erről írok privátban.
2018. szept. 13. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
OK. Írtam én is! :)
2018. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Most sikerült annyit megtudnom, hogy kell majd papír alapon is. De az elég akkor ha meg van a sikeres pályázat. Az elbírálásig pedig elég a scannelt
2018. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!