Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó sorozatok, melyek közben a...

Jó sorozatok, melyek közben a nyelvet is tudom fejleszteni? (angol)

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon a sorozatokban, ti melyiket ajánlanátok? 19/F. Megértem a nyelvet, de még nincs nyevvizsgám belőle, szeretném fejleszteni legalább egy b2 esre..ötletek?

2018. szept. 14. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg írj kategóriát, mi érdekelne, pl fantasy, drama, aciton, sci-fi. Ha neked nem jön be a középkor és a fantasy, nem ajánlunk olyanokat, mint a Trónok harca.
2018. szept. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárhogy keresem, én nem találok olyan nyelvvizsgát, ahol az lenne a társalgás témája, hogy egy hatszögletű gyémánt megtalálásáért mennyi életet lehet vásárolni, vagy két zombi szétlövése elég-e egy szint ugrásához.
2018. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A leghasznosabb, ha tematika alapján keresel mondjuk egy krimit, amiből a bűnügyi szavakat tanulod meg (nekem ez a Psych volt) aztán valamilyen orvosost, aztán bíróságos (nekem ez Broadchurch 3. évada volt) aztán sci-fit is lehet, abból tudományos szavakat stb. stb.
2018. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!