Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki igazán jól tud angolul és szívesen lefordítaná nekem ezt?

Figyelt kérdés

Megjegyzem, fiúnak szól. Ezt azért írom mert az angolban nem mindegy (she/he). Sajnos én nem tudok eléggé angolul még ahhoz, hogy lefordítsam helyesen. Ezt kellene;



Nem tudom mikor voltam utoljára ennyire boldog. Ezt az érzést nem lehet leírni. Köszönöm neked, hogy felejthetetlenné tetted ezt a napot! Te vagy a legnagyobb motivációm az életben, te vagy a hősöm, szeretlek mindennél jobban! Soha ne adjátok fel az álmaid!


2018. szept. 19. 01:20
 1/3 A kérdező kommentje:
álmaitokat*
2018. szept. 19. 01:21
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Nemetes vagyok igy a gyenge angolommal ennyire telt, erthetonek mondanam, de dolgozatnak ne add be ha kettesnel jobb jegy kell.


I don't know when was the last time when I was so happy like now. This feeling is indescribable. Thank you for making this day unforgettable. You're my greatest motivation in life, you're my hero, I love you more than anything else. Never give up your dreams.

2018. szept. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
like now helyett, as I am now-t irnek.
2018. szept. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!