Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol magánóra kávézóban?

Angol magánóra kávézóban?

Figyelt kérdés
Mai nap felhívtam egy angoltanárt, felkészítés céljából, és egy kávézóba beszéltük meg a találkozót (ő mondta a címet). Egy kávézóba lehetséges angolozni egyáltalán? Én tökre azthittem ,hogy házhoz megyek vagy valami. Nekem ez kicsit furcsa. Mi a véleményetek?
2018. szept. 19. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, ha csendes a hely, és nem dobnak ki titeket. Nem mindenki szeret idegeneket beengedni a lakásába.
2018. szept. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, persze - most megbeszélitek, és azt is hol legyen az óra később, ott, vagy máshol
2018. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tanárnak oktatáshoz megfelelő környezete is van, hiszen elvileg ebből él, nem? Ha diákot kerestél meg, aki korrepetál, akkor elmegy egy ilyen húzás, de ha komoly tanárnak hitted, akkor ez egy jel arra, hogy nem az.
2018. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyetemi oktatót is ismerek, aki az egyetemi kávézóban tanít nyelvet - nem tudom, milyen hatékonysággal. De az is lehet, hogy ott csak meg akarja beszélni veled a dolgokat, és amúgy majd hozzá kell menjél.
2018. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!