Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Kodolányi féle egynyelvű...

A Kodolányi féle egynyelvű angol társalkodó nyelvvizsga államilag elismert?

Figyelt kérdés

"Igen. Az Oktatási Hivatal - Nyelvvizsgát Akkreditáló Testülete (NYAT) 2003-ban akkreditálta a Kodolányi János Egyetem Nyelvvizsgaközpontjában kifejlesztett kétnyelvű társalKODÓ elnevezésű vizsgarendszert. Ezáltal a vizsgaközpont államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítvány kiadására jogosult.


A Nyelvvizsgát Akkreditáló Testület (NYAT)


- 2014. januárban az a Kodolányi János Egyetem Nyelvvizsgaközpontjában kifejlesztett angol EGYNYELVŰ társalKODÓ elnevezésű vizsgarendszert,


- 2014. márciusban a német EGYNYELVŰ társalKODÓ elnevezésű vizsgarendszert akkreditálta.


Ezáltal a Vizsgaközpont államilag elismert egynyelvű és kétnyelvű nyelvvizsga-bizonyítvány kiadására jogosult.


A vizsgarendszer általános, amely három szinten, alap-, közép- és felsőfokon méri a vizsgázók nyelvtudását írásban és szóban egyaránt."


Az oldalon csak ezt találtam, ahol az angol kétnyelvűről és a német egynyelvűről ír, hogy államilag elismert.


Valaki tudna segíteni? Bocsánat ha bugyuta a kérdés...


Köszönöm.



2018. szept. 21. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem mindegyik akkreditált.
2018. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A www.nyak.hu-n megtalálod az összes akkreditáltat.
2018. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!