Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol tudnék olyan diákot...

Christin Chasor kérdése:

Hol tudnék olyan diákot találni, aki tanulna japánt és jelképes összeget is tudna fizetni?

Figyelt kérdés
Jövőben japán tanár szeretnék lenni, és már most szeretnék tapasztalatot gyűjteni, szerintetk hol tudnék tanítványt találni? N3 vizsgám már meg van, decemberben csinálom az N2-t

2018. szept. 22. 21:50
 1/2 anonim válasza:

Hirdesd magad!


- Keress olyan forumokat, ami valami japan dologgal foglalkozik es irj a megfelelo rovatba, egy bemutatkozast, es ird le hogy tanitanal japanul. (ne japan autos forumot keress :))

- Van egy csomo oldal ahol magantanarok hirdetik magukat, van ingyenes, es fizetos is, (google)

- facebookon is tudsz japanos csoportokat keresni, oda is be lehet irkalni


stb

2018. szept. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én például nagyon szeretnék japánul tanulni! Amint nyáron elmegyek dolgozni, akkor már online is tudok tanulni, mivel sajnos itt Debrecenben nincsen japán tanár, akihez személyesen jarhatnek.

És sok olyan kérdést olvastam itt is, hogy japant szeretnének tanulni. Szóval valóban ahogy fent írták, hirdetni kell magad, mivel még ha keresnek sem találnak meg ellenkező esetben.

Ha nem Budapesten élsz, hanem kisebb városban, akkor is biztosan kapni fognak érted, mivel nagyon ritka a japán nyelv tanár.(Természetesen a magán órákra gondoltam:D)

2018. szept. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!