Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Interneten keresztül hol...

Interneten keresztül hol lehet megtanulni japánul, illetve mennyi időt vesz igénybe megtanulni a nyelvet különböző szintre, egyedül? És mi a tapasztalatotok a nyelvvel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudtok weboldalakat ahol valamennyire meg lehet tanulni japánul?

És mennyi időt vesz igénybe a nyelv megtanulása különböző szintekre (alapfok, középfok, felsőfok) egy középiskolás diáknak, úgy hogy egy másik idegennyelvet tanul az iskolában?

És mi a tapasztalatotok a nyelvvel kapcsolatban?


2010. jún. 22. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

[link]


10 ev alatt szerintem, siman.

Felteve, ha pl. az angolt is megtanulod 5 even belul felsofokon. Attol fugg, kinek mennyire jo a nyelverzeke ill. memoriaja(ugye, azok a franya irasjelek...)

Ha nem csak hobbybol akarod, hanem tenyleg van kitartasod es eltokeltseged, akkor szerintem nehany ev alatt sikerulhet megertetned magad egy japannal.


De mindenkepp kell majd egy tanar, ha mondjuk az alapnyelvtant meg is tanulod, a kiejtest, a szofordulatokat, kifejezeseket csak egy nyelvtanar tudja elmondani(vagy szerzel egy japan szobalanyt...:P )

Jo dolog neten japanul tanulni, de egyedul biztos nem megy tokeletesen.

Sok sikert es kitartast!

2010. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem majd menni fog. (Engem nem zavarnak azok a "Fránya" írásjelek) :)
2010. jún. 23. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Tanulni lehet, de megtanulni soha.
2010. jún. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Soha ne mond, hogy soha, szivi... :D
2010. jún. 25. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!