Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japánul tanulók! N5 szintre...

Japánul tanulók! N5 szintre mennyi idő alatt jutottatok el? Valami tipp esetleg?

Figyelt kérdés

2018. szept. 30. 17:20
 1/3 anonim válasza:
0%
mivel már 5 nyelvből van felsőfokú nyelvvizsgám,a japán igazán könnyen megy 1 éve tanulom,két hónap múlva felsőfokú vizsga,bízom benne az is összejön,ha tudok,segítek.
2018. okt. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, tell us your secrets. :D
2018. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor én tanultam a JLPT még csak 1-től 4-es szintig volt, de én egy év tanulás után (fél év nyelviskola után fél év magántanár) egyből a 3-as szintre mentem, mert a 4-est olyan primitívnek éreztem, hogy kár lett volna rá egy évet elpazarolni. Nem tudom, most hogy van, de akkor még csak egyszer lehetett vizsgázni egy évben. Át is mentem a 3-as szinten simán.

Azt nem tudom, hogy a régi JLPT 3 a jelenlegi N3 vagy inkább N4-nek felel-e meg, de biztosra veszem, hogy az N5 simán kihagyható. Szerintem szánj rá egy évet és célozd minimum az N4-et.

2018. nov. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!