Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Debreceni Egyetem Szlavisztika...

Debreceni Egyetem Szlavisztika-orosz szak?

Figyelt kérdés
A Debreceni Egyetem Szlavisztika Intézetéről szeretnék bővebb információt. Most végeztem egy másik szakon, és úgy hallottam úgy 3-4 éve, hogy nem olyan jó ott az oktatás, a tanárok. Viszont nemrégiben már több pozitívumot hallottam róla. Azóta változott már valamit? Javult az oktatás? Lehetőleg olyan ember véleményére/talasztalatára lennék kíváncsi, aki oda jár(t), vagy van valamilyen tapasztalata.

2018. okt. 25. 22:11
 1/1 kvkamilla ***** válasza:
Én más szakon vagyok, de pont a héten hallottam róla, hogy a tanszékvezető nem túl kedves, az önbizalmadat lerombolja, csak arról beszél órán hogy semmit nem értek és megfogtok kb bukni. Ami azt illeti az ELTE-n se hallottam sokkal jobbakat. Egy lány, aki a mestert is elvégezte, annyira nem volt biztos a tudásában,hogy elmerjen benne menni dolgozni. Pl. Mesteren volt olyan óra ami még magyarul zajlott. Ez szerintem is gáz.
2018. nov. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!