Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ECL C1 német szóbeli nyelvvizs...

ECL C1 német szóbeli nyelvvizsga, hogyan készültetek fel rá?

Figyelt kérdés

Aki már megcsinálta, miből készült fel a szóbelire? Vannak kicsit nehezebb kérdések, előre kidolgoztátok őket otthon, és ha igen, minek a segítségével?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 25. 22:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Most készülök, eddig 15/23 tétel van meg, cikkeket olvasok kiszedem belőle a nekem hasznos infókat, hangosan elmondom, kiemelem a kulcsszavakat stb.
2018. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Mikor mész vizsgázni?
2018. okt. 28. 17:46
 3/30 anonim ***** válasza:
December :D
2018. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én is, sok sikert!:D
2018. okt. 31. 16:15
 5/30 anonim ***** válasza:
Neked is :)
2018. nov. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Szintén decemberi német nyelvvizsgára készülök felsőfokon.

Ti csak a tételeket tanuljátok? Mennyire feküdtetek rá az ecl nyelvvizsgakönyvre, amiben konkrét levél, szövegértés, hallásértés feladatok vannak? Én kicsit úgy vagyok vele, hogy ezekre annyira nem lehet készülni (max a levélre).

2018. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Szia! Első vagyok.

Én megcsináltam a két könyvből mindent, leveleket csak olvastam, a tételeimet tanulom most intenzíven.

A hallásértéstől eléggé félek.

Ti hol csináljátok?

2018. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Szolnok, Kero


Hallássértéstől én is félek, nekem az sikerült a legrosszabbra (bár még csak a neten megcsináltó próbanyelvvizsgát csináltam), csak 50% lett ://

A többi mind 60% fölötti, a szövegértés szerintem kifejezetten könnyű volt.

2018. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Nekem csak a legújabb ecl-s könyv van meg, abból csinálom a feladatokat. Meg van egy C1-es 1000 Fragen 1000 Antwort könyvem + neten olvasgatok cikkeket a "nehezebb" témákhoz.

Én is úgy vagyok vele, hogy a feladattípusokat ismerem, de úgyis sok múlik azon, hogy a feladatsor milyen lesz :D nálam változó, van ami bőven sikerül, van ami meg csak 60% körüli.

2018. nov. 25. 21:50
 10/30 anonim ***** válasza:

Igen én is az 1000 Antwortot használtam a cikkek mellett.😄


Az összes fellelhető Hörverstehent megcsináltam, most német vlogokat nézek..😅 átlagban 7-8+/10-esek de teljesen máshogy tudok koncentrálni itthon mint vizsgán.

2018. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!