Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Emelet szintű angol szóbelin...

Emelet szintű angol szóbelin mennyire szigorúak?

Figyelt kérdés
Régóta tanulok angolul, a középszintű 100% lett, folyékonyan beszélek, ha izgulok néha hibázom, viszont attól tartok, hogy adnak valami témát amiről magyarul sem tudok érdemben beszélni, csak valami baromságot összehordani.. Mennyire szigorúak a pontozásnál? Aki már volt tudna mesélni, hogy milyen volt, és hány pontot kapott? 24/30 at mindenképp szeretnék elérni kulonben nagy gazban leszek :/

2018. nov. 1. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy milyen a bizottság. Nyelvvizsgád van egyébként?
2018. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van, közép már 3 éve, idén akarok egy emeltet is.
2018. nov. 1. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon kedvesek voltak, a legnagyobb természetességgel beszélgettünk iskoláról, tervekről és hobbikról, tényleg nem volt semmi extrém kérdésük vagy nagy szigor, vagy ilyesmi. Az egyik legkönnyebb és legjobb hangulatú vizsgám volt. Egy jótanács: nyiss mosollyal és engedd el magad! Csak lazán! :) Simán menni fog!
2018. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolso, ez megnyugtatott :D a mosolygas az megy, amig nem kell az elveboncolasrol vagy vagy a masodik vilaghaborurol beszelni :D vagy barmi olyanrol amirol hirtelen nem ugrik be semmi ertelmes, osszerakott gondolat :D
2018. nov. 1. 22:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, en csak nyelvvizsgas szobelirol tudok nyilatkozni (C1). En is a szobeli resztol feltem a legjobban, de mikor mar oda kerult a sor es elkezdtunk beszelgetni, teljesen lenyugodtam. Ha 100%-os kozepszintut irtal, akkor ne parazz emiatt, az irasbeli resz szerintem nehezebb, ahogy elnezegettem.

Hidd el, hogy menni fog, gyakorolj otthon, dolgozd ki majd a teteleket, mondd fel magadnak TUKOR (!) elott, szuleidnek stb.

En is tavasszal megyek emelt angolra, sok sikert neked!

2018. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira, mint középszinten. Attól még, hogy emelt szintű, a szigorban nincs különbség.
2018. nov. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!!! ♡ Ha valakinek van tapasztala irja le, nagyon jo ezeket olvasni!
2018. nov. 1. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Amennyire a vizsgaszabályzat megengedi.
2018. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hello! Én is csináltam angolból emelt érettségit, és csináltam felsőfokú nyelvvizsgát is (ECL C1), jelenleg euroexam pro c1 szakmai-n homokórázok, mert a szóbelim még nincs meg...


Amikor én vizsgáztam (tavaly a Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnáziumban), velem nagyon kedvesek voltak. Kevesebb, mint 10 perc alatt le is vizsgáztam nagyon jó eredménnyel, 78%


A C1 kicsit megszo!atott, de nem volt vészes, meglett az is :)


A szóbelitől valamiért mindenki fél, bár nem tudom, hogy miért... Vagy sikerül, vagy elcsúszol :"D. Mikor iskolás voltam, mindig azzal b@..ogattak, ha nem tanulsz minden nap, nem fog sikerülni (állatok). Szándékosan idegesítik az embert.



Hidd el nekem, át fogsz menni, csak ne húzd fel magad! :)

2018. nov. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!