Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tata, Eötvös József Gimnázium,...

Namelessgirl kérdése:

Tata, Eötvös József Gimnázium, Kéttannyelvű tagozatra kell angoltudás?

Figyelt kérdés
Jövőre a barátnőmel oda szeretnénk jelentkezni, de ő németet tanult általánosban és azt nem szeretné tovább tanulni. Így van esélye ide jelentkezni?

2018. nov. 13. 15:02
 1/3 Kérdező_14 válasza:
100%

Szia, én nem járok ebbe a gimibe de ide szeretnék jönni. Pont ahogy leírtad a barátnöd helyzetét én is németet tanulok és mégis angol kéttannyelvű szakra szeretnék menni.(bár nekem annyi elönyöm van hogy iskolán kivül járok angol órákra 7.-osztály óta) Szerintem ez nem gond. Hiszen nulla angol tudással is mehetnek oda, mert a nulladik évben nagyrészt csak angolt tanulnak. És azt hiszem szóbeli sincs. De én inkább elmegyek 21.-én nyíltnapra és ott majd mindent megtudok, szerintem tegyétek ti is ezt. (19,20,21.-én vannak nyíltnapok, én azért az utolsó napra megyek mert ot a végén egy tájákoztató is lesz a gimiről. Meg ezen a naopon vannak több angollal kapcsolatos órák. Nekem még segített az is hogy itt gyakoi kérdéseken ismertem meg Grétit aki ebbe a gimibe jár és mindenben segít. Ha te is szeretnéd hogy legyen ilyen "segítő barátnöd" akkor én itt vagyok és ezzel a gimivel és szakkal vagy bármi sulis dologról beszélhetünk ha akarod.Nekem is jól jönne. És gondolj bele lehet hogy jövőre egy osztályba vagy évfolyamba kerülünk, ha felvesznek. 😊 Akkor pedig jó ha már elöbb megismerjük egymást. De ha nem akarod akkor csak itt privátba (vagy messengeren ) tudunk beszélgetni és ha a barátnöd is szeretne akkor vele is.

Ui.;Sok információt, képet is tudok (messengeren) küldeni a suli pl tornaterméről vagy a koliról mert az ismerösöm a Gréti nekem fotozta le. Még arról is beszélhetnénk hogy esetleg kollégiumba mennétek-e vagy helyiek vagytok.

Elina😊

2018. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok kéttannyelvűn akik németet tanultak előtte. Azért van a nulladik év hogy mindenki meg tanuljon rendesen és alaposan. Utána meg már néhány tantárgyat angolul tanulnak. Én csak ajánlani tudom az Eötvöst, nagyon jó suli.

17/L

2018. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*megtanuljon
2018. nov. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!