Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolra ezeket a mondatokat...

Angolra ezeket a mondatokat hogyan fordítanátok?

Figyelt kérdés

ne a hírnévre törekedj, hanem arra hogy amit csinálsz, élvezettel csináld.


Sosem akart híres lenni, feltöltötte a zenéit icouldra, rá egy hétre már találkozott a későbbi menedzserével. Extrém introvertált személyként nem tudta kezelni a hírnevet, félt emberek közé menni, ezért ivott.


Amikor 4 éves voltam a bátyám a városba eljárt discoba zenélni, de sosem volt híres, ez csak egy hobby volt neki. Emlékszem akkoriban Tiesto volt a legmenőbb DJ, az ő zenéjén nőltem fel. Szerintem azért szeretem a disco zenét és játszani (pc) mert két báty mellett nőltem fel.


A 3. Évadot muszáj megnézned, ez az évad tette az egész sorozatot híressé europában.


Volt egy kiskori képem a bátyám dj pultja mögött álltam egy headsettel a fejemen, de nem találom.



2018. nov. 14. 03:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Don't strive for fame,but strive to enjoy doing, what you are doing.


He has never wanted to become famous, he uploaded his songs to icould, a week after he had already met his future manager. As an extemely introverted person he wasn't able to handle his fame, he was afraid of getting out, that's why he drunk.


When I was 4 years old, my elder brother used to go to the city to the dico in order to make music, but he was never famous, it was only a hobby for him. I remember that Tiesto was the coolest DJ then, I grew up listening to his music. I think the reason why I like disco music and computer games is that I grew up with two brothers.


You must watch the 3rd season, this season made the whole series famous in Europe.


I had a childhood photo in that I am standing behind my brother's dj counter wearing a headset on my head, but I can't find it.

2018. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!