Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

16 eves srác vagyok, most vagyok 10.es. Jelenleg egy elit suliba jarok, ahol a nyelvoktatas nem a legjobb.. de ha sikerul atiratkoznom se oldodik meg minden... Általánosban a kozepso csoportban voltam, ahol hát nem a legjobb gondolkozás szerint tanitottak, a nyelvtant erőltették nem a kommunikaciot és a szokincset... Viszont nekem komoly terveim vannak a nyelvekkel (most angol és franciát tanulok csak) és valahogy be kell hoznom a lemaradast..nem vagyok rossz, nyelverzekeim is van vmennyi, de nagyon lusta vagyok .. keveset tanulok, pedig a fejem meg van a tanulashoz. Angol nyelvtan vagom, ha egyszer atismetelnem az egészet valszeg abból most le is tudnek vizsgazni..csak h nem ebből áll egy vizsga, egy nyelv! B2es nyelvvizsgat akarom letenni angolbol nyaron, ti mit tanácsoltok? Mit tegyek? Most B1es szinten állhatok.. értem általában amit mondanak, de válaszolni, viccelődni, beszélni még nem tudok olyan rutinosan, na meg a szokincsen is lenne mit javítani... Magantanar? Pesten keresek mindenfélekeppen egyet, mert egyedul nehezebb mindig. De ezen kivul, vmit tudtok tanácsolni?

Köszi:)



2018. nov. 14. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Magántanár és szorgalom.


Ennyi.

2018. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Angol nyelven nézzél filmeket, ne kapcsold be a feliratot.
2019. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!