Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek sikerülni fog a...

Szerintetek sikerülni fog a középfokú angol nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Languagecert nyelvvizsgát teszek, december hetedikén.


Próbafeladatokból két fajta van fennt, mindkettőt megcsináltam.


reading: 26/23 /// 26/21

listening: 26/26 /// 26/25


writing-ot sajnos nem tudom lepontozni, nem egyértelmű a pontozás, ha valaki esetleg tudna küldeni egy megírtat, és hogy az hány pont, azt nagyon megköszönném.


Beszédet láttam youtube-on, ott a legtöbb pontot kapó szintjén vagyok, az miatt sem aggódok.

Sajnos levelet sosem írtam, suliban csak 3 éve tanulok angolt, és két évig tanultam előtte magántanárnál.

Tudok minden nyelvtant, beszélni is szívesen beszélek, és tudok, elég sok helyen voltam a nagyvilágba, de levelet soha életemben nem írtam, maximum whatsappon a szállásnak.


Szerintetek így meglehet a nyelvvizsga? Vagy gyakoroljak sokat a levélre nyelvvizsgáig?


2 óra 10 perc van, a reading-re és writing-ra, 1 óra 30 perc + maradt mindig a levélre, és esszére, szóval időm mint a tenger.



2018. nov. 16. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tisztességesen tanultál/tanulsz rá akkor biztosan. Sok sikert. :)
2018. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
A levélnél megvannak a formai követelmények, azokat azért mindenképp nézd át, meg érdemes megírni egy párat csak hogy tudd, kb mennyi idő kell rá, nézd meg az értékelési szempontokat, gyakori esszétémákkal legyél képben stb amúgy meg ne pánikolj rajta, egy középfokú nem valami rettentően nehéz.
2018. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most tettem sikeres nyelvizsgát itt a Languagecert-nél. Ha érdekel bármi, írj nyugodtan privátba!
2018. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!