Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy építsem fel a nyelvtanulást?

Hogy építsem fel a nyelvtanulást?

Figyelt kérdés

Jelenleg A2 szinten beszélem a nyelvet, tavasszal szeretnék emelt nyelvvizsgat tenni.

Pár éve még B2 voltam, de erről nincd papírom...


Nagyon sokat felejtettem, évek óta egy szót se szóltam ezzel a nyelvvel.


Kérdésem, hogy A2 szintről milyen sorrendben haladjak az anyaggal? Előbb szótanulas utána nyelvtan inkább vagy éppen fordítva?


Reggeltől estig dolgozom, de ennek ellenére jól beosztom az időm (munkába menet vonaton tanulok, ebédszunetben tanulok, hazafele tanulok, ágyban fekudve lefekvés előtt pedig ismétlek.


Szóval kitartásom es szorgalmam van :)


2018. nov. 16. 22:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Emelt nyelvvizsga helyett EMELT ÉRETTSÉGI lett volna, bocsánat félreírtam :) pedig fontos infó ^^
2018. nov. 16. 22:06
 2/2 anonim ***** válasza:
Mióta ismételsz, hogy A2 szinten vagy? Milyen B2 voltál: gyenge vagy erős? Nem mindegy... Magántanárra nincs lehetőség? Biztos van szabadnapod, heti egyszer el kéne az a magántanár, mert pár könyvvel és ilyen életmóddal nem fogod elsajátítani a nyelvet tavaszig. Tényleg nem elkeseríteni akarlak, de ez a helyzet.
2018. nov. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!