Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kezdőknek jól érthető francia...

Kezdőknek jól érthető francia nyelvkönyv autodidakta tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék franciául tanulni teljesen a nulláról. Tudtok ajánlani olyan nyelvkönyvet ami ebben nagy segítségemre lehet és jól érthető?


Köszönöm a válaszaitokat!



2018. nov. 17. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Én vettem egyet amit itt ajánlottak de kva nehéz, kb egy szót sem értek belőle, ott porosodik a polcon.
2018. nov. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Tanár vagy Internet nélkül nem fogsz tudni megtanulni egy olyan nyelvet, mint a francia.

A kiejtést ugyanis csak "élőben" sajátíthatod el, még akkor is, ha jól ismered a fonetikus jeleket.

Márpedig ez lenne az első megtanulnivaló, és ez nem megy egyik napról a másikra.

2018. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha tudsz, angolul, akkor próbálkozhatsz Duolingoval. A szavak tanuláshoz pedig a Fun Easy Learn-t ajánlom.

Otthoni tanulás készült a Kreatív nyelvtanulás, ez papír alapú.

A francia kiejtése tényleg nehéz, jó ideig kell gyakorolni, míg könnyű lesz az olvasás.

2018. nov. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Allons-y
2018. nov. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az ELO-nál tanultam
2018. nov. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!