Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van hanganyag alapú német...

Van hanganyag alapú német nyelvoktatás?

Figyelt kérdés
Mármint magamtól tanulom a szavakat illetve valamilyen szinten régebben beszéltem is a nyelvet, arra lennék kíváncsi hogy munkahelyen fülhallgatóval amit tudnék hallgatni német nyelvű tananyag létezik-e.

2018. nov. 24. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen létezik. Meg kell venni.

Viszont előre szólok, h sose fogsz megtanulni németül csak szavakból. Szerezz egy tanárt, vedd át a nyelvtan, aztán tanulj szaakat magadtól

2018. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés hogy meg kell venni de ha nem tudom mit vegyek úgy nehéz lesz. Úgyhogy konkretizálta kérlek
2018. nov. 26. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor létezik relaxa hanganyag németből is...

Egyébként sztem nézd meg egy könyvesboltban. Lehet találni

2018. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Itt van ingyen, bár ezek mondatok,nem szavak: [link]

Ankival (lehet hozzá TTS-sel generálni hangot)

[link]

2018. nov. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utóbbi válaszolónak pedig nem is baj hogy nem szavak, szavakat tanulom magamtól, valami komplex mondatok kifejezések akár nyelvtani szöveg bármi, amit akár munka közben is tudok hallgatni.
2018. nov. 27. 16:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Assimil könnyűszerrel németül, van könyv hozzá, ott le is van írva amit hallasz, cd, vagy mp3-as verzióban van a hanganyag [link]

[link]

látom, hogy itt épp nincs de nincs energiám keresgélni, de erről van szó ezért nyomtam be,

2018. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. dec. 1. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem szól, utolsó vagyok aki az Assimlt írta arok privátot. éa köszönöm a köszönömöt. :)
2018. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!