Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanulás, hogyan megy...

Caddy23 kérdése:

Angol tanulás, hogyan megy gyorsabban, magántanárral egyedül vagy tanfolyam többen?

Figyelt kérdés

2018. dec. 3. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
magántanárral
2018. dec. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentol fugg, de szerintem magantanar
2018. dec. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Magántanár + otthoni szorgalom.
2018. dec. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én videókból és sorozatokból nagyon sok szót és kifejezést szedtem magamra ( eleinte felirattal utána nélküle)és emelt éretségi elött magántanárral néztem át a nyelvtant.
2018. dec. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyorsan kellett megtanulnom angolul igy magántanár és heti két alkalom(2-2 óra)alkalmanként 2 lecke, otthon mindennap 3-3 óra.aug. végén kezdtem és dec végén elküldött a tanár azzal, a többit majd a gyakorlatban felszedem.

Nincs toppon a nyelvérzékem, de szorgalommal szinte minden pótolható, legalább is nekem sikerült.

2018. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!