Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudok felkészülni...

Hogyan tudok felkészülni teljes hatékonysággal emelt szintű angol vizsgára?

Figyelt kérdés

Heti kettőször tervezek járni jó tanárhoz, illetve szeretnék mellette gyakorolni.

Van ötletetek? Pl könyvben, hogy mi a legjobb, ami segíthet, vagy bármi ami még jó lehet?

Köszönöm előre is :)

Szóbeli, írásbelire is írhattok segítséget.



2018. dec. 5. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:
en ujabban egy Quizlet nevu appot talaltam. Szodogat irtunk es pont fel voltak toltve azok a szavak, amikre szuksegem volt. Hadd ne mondjam meg mennyi idot sporoltam vele... altalaban fel ora alatt tanulom meg, de itt nem volt tobb 10 percnel. Van olyan is ott, hogy megadja az angol szot es leirja a definiciojat angolul keppel. Nekem nagyon tetszik, 1 hete van letoltve, viszont ugy erzem hatekony.
2018. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!