Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy érdemes az Angol nyelv...

Tomszi 21 kérdése:

Hogy érdemes az Angol nyelv otthoni tanúlásának tematikáját összeálitani?

Figyelt kérdés

Szeretnék Angolt tanúlni itthon, de nem tudom pontosan, hogy mivel érdemes kezdeni.

(Nyelvtan, Szavak stb). A könyveket is megvetem ami megfelelő otthoni tanúlásra. Csak azt nem tudom, hogy mivel érdemes kezdeni. Az Angol tudásom a kezdőtől kicsit jobb.


2018. dec. 15. 05:15
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

A "tanulni" szót rövid "u"-val kell írni magyarban!!!!


A többi helyesírási hibádat (NEM elírások vagy telefon!) nem javítom, keresd meg te magad ezeket.


Amíg ezzel nem vagy tisztában, addig ne az angolt akard tanulni.

2018. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyan könyvet vegyél, ami kifejezetten otthonra van.

Például Oxford in use.

Azt vedd végig, plusz minden lecke után olvass angol cikkeket bárhol. Aztán nézz angol videókat YouTubeon.

Amit nem értesz, nézd meg szótárban.

2018. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb próbálkozz a magyarral, az se nagyon megy.
2018. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy Magyar Nyelvű oktatást is tartót itt egy - két személy, de csak szólok, hogy emlékszem, hogy helyes írási hibák vannak a szövegben. Egyáltalán nem erre voltam kíváncsi. A 2.válaszolonak aki a kérdéshez füzödő választ adott köszönöm.
2018. dec. 15. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Azért ezek a következtetések a leendő angol nyelvtudásra a magyar helyesírási/gépelési hibákból pont olyan megalapozottak, mint ha a barackbefőtt nem ízlik, akkor a csülökpörköltet meg se próbálom, nyilván az se fog. :D


Egyébként valóban k* irritálóak ezek a hibák. :D Már legalább elnézést lehetne kérni értük, nem pedig magyarosan támadni, ha hibázol.


És ami a kérdést illeti, ha tan(folyami) könyvet vettél (azt vettél?), akkor azzal kezdjed. És ami abban kell leckénként nyelvtan, azzal ismerkedj.

2018. dec. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!