Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az alábbi pár...

Mit jelent az alábbi pár angol mondat magyarul?

Figyelt kérdés

“When I’ve got the morning off with my husband, I’ll switch my phone off and sleep in, preferably till 11am.”


“I’m the laziest person when it comes to exercise.”


“When we 
do get time off we want it to be just the two of us.”


“He is a genius so never sits still, but I can watch films all evening with the cat on my lap.“


“I know I’ll pay for it the next day and if my name is top 
of the bill, I have a commitment to uphold. Occasionally, I could be persuaded to have one drink, but then it’s home to bed.”


Köszönöm előre is! :)



2018. dec. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha nekem és a férjemnek reggel nem kell dolgoznunk, kikapcsolom a telefonomat és tovább alszom, amennyiben lehet, délelőtt 11-ig.


Ha testmozgásról van szó, én vagyok a leglustább.


Ha nem kell dolgoznunk, akkor azt akarjuk, hogy legyen az így nyert idő teljesen a kettőnké.


Zseniként sosem tud nyugton ülni, viszont én képes vagyok egész éjszaka macskával az ölemben filmeket nézni.


Tudom, hogy a következő napon én fizetek érte, s ha az én nevem szerepel a számlán, akkor egy kötelességet teljesítenem kell. Időnként rá lehet engem venni egy italra, de aztán irány haza és be az ágyba.

2018. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2018. dec. 16. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Utolso nem jo.


Tudom, hogy szenvedni fogok masnap, de ha en vagyok a foszereplo, akkor van kotelessegem. Neha ra lehet szedni, hogy igyak egy italt, de aztan irany haza az agyba.

2018. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt a bill - billboard ( billing board), lista, musorszereplok, hirdetesi plakat, nem szamla.
2018. dec. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. dec. 17. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!